Przejdź do treści

Wartości Ikano

Współpraca, odwaga bycia innym, zdrowy rozsądek i prostota to Wartości Ikano przyświecające nam każdego dnia

W Ikano wypracowaliśmy zasady, które czynią z nas wyjątkową firmę i wyjątkowych ludzi. Kierujemy się nimi przy podejmowaniu decyzji, ustalaniu standardów i przekazywaniu informacji.

Zdrowy rozsądek i prostota

W naszych działaniach kierujemy się prostotą – twardo stąpamy po ziemi. Jeśli możemy coś uprościć – robimy to. Tworzymy przejrzyste procedury, każdy z nas szuka sposobu na uproszczenie swoich działań, bez obniżania jakości. Inspirujemy się nawzajem, przekazując wiedzę zrozumiałym i prostym językiem.

Odwaga bycia innym

Szanujemy różnorodność. Doceniamy to, że każdy jest inny. Z odwagą i szacunkiem rozmawiamy między sobą i przekazujemy pomysły. Kreatywność i innowacja są podstawą rozwoju Ikano.

W pracy przekazujemy otwarcie informacje zwrotne do swoich przełożonych na temat organizacji pracy. Jeśli możemy zrobić coś lepiej i sprawniej – śmiało o tym mówimy. Jeśli widzimy, że coś jest nie tak, jak być powinno – tym bardziej rozmawiamy, by znaleźć rozwiązanie.

Współpraca

W Ikano słuchamy siebie i wyciągamy wnioski, pomagamy sobie – bez barier i podziałów.

Pytamy, angażujemy się i udzielamy informacji zwrotnej. Bierzemy odpowiedzialność za realizowanie celów firmy i swoją pracę. Dbamy o siebie wzajemnie, by wszystkim pracowało się lepiej.

Na uczciwych zasadach

Kierujemy się uczciwymi zasadami – to podstawa. Gwarantujemy jasne warunki, przejrzysty system wynagradzania i szczerość. W Ikano dotrzymujemy danego słowa.