Przejdź do treści

Wartości Ikano

Nasze wartości i obietnica

Pragniemy, aby nasi klienci, partnerzy i współpracownicy wybierali nas ze względu na to, co reprezentujemy, a także co i w jaki sposób potrafimy osiągnąć.

Na naszą kulturę wpływa sposób, w jaki stosujemy nasze wartości, dotrzymujemy obietnic i wprowadzamy wszystko w życie. Są one sercem naszej firmy i kompasem, który wyznacza nam kierunek w lepszych i gorszych chwilach. Inspirują nas do lepszego działania nad wspólną realizacją naszej wizji.

W kwestii wartości nigdy nie idziemy na kompromis.

Zdrowy rozsądek i prostota

Zdrowy rozsądek i prostota są częścią naszego dziedzictwa i kultury. Ich sednem jest bycie sobą i pozostawanie w ścisłym kontakcie z rzeczywistością. Zrozumienie potrzeb klientów i znajdowanie sposobów, aby ulepszyć ich codzienne życie.

Jesteśmy praktyczni, twardo stąpamy po ziemi i pilnujemy kosztów. Rozwiązujemy problemy, kierując się zdrowym rozsądkiem. To oznacza pozbywanie się zbędnych procesów i nieustanne poszukiwanie sprytniejszych i bardziej efektywnych sposobów pracy.

Kiedy skupiamy się na tym, co ważne, zyskujemy jasność i stajemy się bardziej efektywni.

Odwaga bycia innym

W Ikano lubimy myśleć i działać inaczej – zawsze z myślą o tym, by jak najlepiej pomóc wielu ludziom.

Kierując się ciekawością, nieustannie poszukujemy nowych i lepszych sposobów na prowadzenie działalności i zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Kwestionujemy rutynowe metody i wspieramy innowacje. Odwaga bycia innym czasem oznacza korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań z przeszłości, gdy inni próbują wyważyć otwarte drzwi.

Wszystko, co robimy dziś, możemy jutro zrobić trochę lepiej.

Współpraca

Każdy, kto pracuje w Ikano, stanowi ważny element sukcesu firmy. Nasze różne historie i wyjątkowe mocne strony umożliwiają budowanie dynamicznych, osiągających doskonałe wyniki zespołów.

Promujemy przyjazną i inkluzywną atmosferę pracy, w której pracownicy dzielą się doświadczeniami i wiedzą, komunikują się w sposób otwarty i uczciwy oraz wzajemnie się inspirują. Uważamy, że popełnianie błędów i uczenie się na nich to naturalny sposób doskonalenia się.

Pracując razem, budujemy lepszą przyszłość.

Na uczciwych zasadach

Kierowanie się uczciwymi zasadami to podstawa budowania silnych relacji biznesowych, kreowania wartości i długofalowego, stabilnego rozwijania firmy. Oznacza to przejrzystość i jasność w sposobie prowadzenia działalności biznesowej oraz przyjmowanie odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Ikano to uczciwa firma, uczciwy pracodawca i dobry przedsiębiorca-sąsiad. Bierzemy odpowiedzialność za wpływ, jaki wywieramy na społeczności, w których działamy. W każdym aspekcie naszej działalności dążymy do zrównoważonej przyszłości.

Chcemy być motorem pozytywnych zmian zarówno lokalnie, jak i globalnie.