Droga do rozwoju

"Konkurenci mogą skopiować każdy element Twojej działalności, ale nie firmowego ducha. To właśnie duch jest tym, co odróżnia firmę od innych."
Ingvar Kamprad

Wartości

Zdrowy rozsądek i prostota.

Zdrowy rozsądek i prostota są częścią naszego smalandzkiego dziedzictwa i kultury. Ich sednem jest bycie sobą i pozostawanie w ścisłym kontakcie z rzeczywistością. Zrozumienie potrzeb klientów i znajdowanie sposobów, aby ulepszyć ich codzienne życie.

W działalności biznesowej jesteśmy praktyczni, twardo stąpamy po ziemi i pilnujemy kosztów. Jeśli chcemy obniżyć koszty, najważniejsze jest pozbycie się zbędnych procesów, bycie praktycznym oraz wykorzystywanie zdrowego rozsądku do rozwiązywania problemów.

Im mniej reguł i przepisów, tym łatwiej się do nich stosować. Zasady i wytyczne są czasami niezbędne, powinny jednak być komunikowane w sposób jasny i prosty.

Odwaga bycia innym

Co czyni nas unikatowymi? To, że próbujemy osiągać cele na różne sposoby. Nie jest to sztuka dla sztuki, lecz próba stworzenia prostych i sensownych rozwiązań, które mają znaczenie dla szerokich rzesz klientów i współpracowników.

Nieustannie poszukujemy nowych i lepszych sposobów na prowadzenie działalności i zwiększanie wartości dla klienta. Aby tego dokonać musimy zadać sobie proste pytanie: dlaczego?

Myślenie w inny sposób to również kwestionowanie rutynowych metod pracy, trzeba jednak pamiętać, że odwaga bycia innym nie zawsze oznacza tworzenie czegoś nowego. Może ona również polegać na wykorzystywaniu dobrych rozwiązań z przeszłości. Po co odkrywać koło na nowo?

Gdy myślimy inaczej robimy to, aby być krok przed konkurencją, zmniejszyć koszty i wzmocnić działalność. Wszystko po to, aby ulepszyć i uprościć codzienne życie naszych klientów. Zasada jest prosta – wszystko, co robimy dziś możemy zrobić lepiej jutro.

Na uczciwych zasadach

W Ikano zadajemy sobie pytanie: „czy przestrzegamy uczciwych zasadach?” Nieustannie analizujemy nasze rozwiązania i metody pracy z klientami, partnerami i współpracownikami, ponieważ o naszej działalności myślimy długoterminowo i zależy nam na budowaniu trwałych relacji.

Kierowanie się uczciwymi zasadami to podstawa budowania silnych więzi biznesowych, kreowania wartości i rozwijania firmy. Działamy zgodnie z naszą obietnicą, czyli na uczciwych zasadach, ponieważ wiemy, że o jakości i reputacji firmy decyduje nie tylko składanie obietnic, lecz również ich dotrzymywanie. Hasło „na uczciwych zasadach” oznacza znalezienie odpowiedniej równowagi między ryzykiem, pracą i zyskami. Oznacza to również przejrzystość i jasność w sposobie prowadzenia przez nas działalności oraz przyjmowanie odpowiedzialności za decyzje.

Ikano to uczciwa firma, uczciwy pracodawca i dobry sąsiad. Działamy na rzecz zrównoważonej przyszłości, przyjmując odpowiedzialność za aspekty gospodarcze, społeczne i środowiskowe związane z naszą działalnością. Dokładamy wszelkich starań, aby wspierać wybrane inicjatywy społeczne, w których nasza pomoc może coś znaczyć

Jak pracujemy

Wierzymy, że każdy, kto pracuje w Ikano jest ważny.

Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy chcą rozwijać zarówno siebie, jak i firmę. To wyjątkowi ludzie, którzy podzielają nasze wartości, rozumieją oczekiwania naszych klientów i tym samym przyczyniają się do rozwoju firmy.

Istotna jest dla nas różnorodność. Wyznajemy zasadę, że nikt nie może być najlepszy we wszystkim. Dlatego otaczamy się współpracownikami o różnorodnych umiejętnościach i mocnych stronach.

To nasz sposób na zbudowanie zrównoważonego i wydajnego Ikano.

Jak zarządzamy

Wierzymy, że przywództwo to działanie, a nie pozycja.

Wszyscy jesteśmy ambasadorami Ikano. Współpracujemy i inspirujemy się nawzajem by zrealizować naszą wizję tworzenia możliwości lepszego życia.

W naszej działalności nie ma miejsca na jedoosobowe show, ponieważ chodzi o znalezienie lepszego sposobu razem (a better way together).

Rozwijaj się z nami

Praca w Ikano oznacza, że ​​jesteś częścią inspirującego, dynamicznego i zrównoważnonego środowiska, gdzie nie ma typowej ścieżki kariery. Jesteśmy przekonani, że praca sama w sobie jest najlepszym miejscem do rozwoju wiedzy, zdolności i motywacji. Innymi słowy, rozwój odbywa się codziennie w naszych interakcjach z klientami, partnerami, współpracownikami i menedżerami.

Ikano może się rozwijać tylko dzięki rozwojowi naszych współpracowników. Razem znajdujemy lepszą drogę!


Zobacz oferty

W Ikano Industry możesz liczyć na:

  • Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę
  • Współpracę
  • Możliwości rozwoju
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych dla całej rodziny
  • Dofinansowanie studiów